Megszületett Edvin Marton fia

2009. október 22.

A vártnál három héttel korábban, 2,80 kg-mal és 53 centiméterrel jött a világra Marton Maxim, a világhírű magyar zenész Edwin Marton fia. 

Apás szülés volt, az Emmy-díjas művész egy percre sem hagyta magára Adriennt, ás végül ő vágta el a köldökzsinórt is.

A hegedűművész elmondta, hogy a pici szinte azonnal kiugrott és rögtön felsírt. Azonnal a kezébe adták és próbálta vigasztalni: “Ne sírj kisfiam, most már itt vagyok veled”. A bébi állítólg azóta nem sír…

10000. látogató

2009. október 21.

Megdőlt az látogatottsági rekordunk, ugyanis csak ma 1051 ember járt az oldalamon, így meg van a 10000. látogatóm is.

Foci – Bajnokok Ligája – Debrecen-Fiorentina

2009. október 21.

Kiválóan játszott tegnap a Debrecen a Fiorentina ellen, azonban három magyar gól is kevésnek bizonyult, és sajnos megint vereséget szenvedtünk a firenzei csapattól.

Este, a meccs előtt volt szerencsém találkozni azzal a 40000 magyar szurkolóval, aki tegnap a Puskás-stadionban bíztatta csapatunkat, sajnos azonban a Loki védekezése miatt 4-3-ra kikaptunk.

Kiemelném a francia származású szengeláli csatárunk, Adamo Coulibaly játékát, aki gólt szerzett nekünk.

92 éves a legöregebb drogcsempész

2009. október 20.

Egy kerekesszékbe kényszerült 92 éves nő Brazíliából Madriba utazott, azonban Spanyolország fővárosában lekapcsolták, ugyanis a vámvizsgálat során egyre idegesebben viselkedett, majd megpróbálta elhagyni a helyszínt. Végül rájöttek a vámosok és a rendőrök, hogy a matuzsálemi kort megélt nyugdíjas asszony a testére erősített különböző kiszerelésű csomagokbat, melyekben összesen 4,3 kiló kokaint tárolt.

Kertész Imre a Széchenyi Akadémia tagja lett

2009. október 20.

A Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémia tagjává választották az egyetlen irodalmi Nobel-díjas írónkat,  Kertész Imrét.

A Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémiát a Magyar Tudományos Akadémia alapította 1992-ben az 1949-ben kizárt területek – az irodalom és a művészetek jeles képviselői számára.

Szexbotrányok októberben

2009. október 19.

Egyre több szexbotrányról hallani napjainkban:

Egy 45 éves mohácsi rajztanár ellen emeltek nemrég vádat. A tanárt februárban vette őrizetbe a rendőrség, miután három alsós diáklány vallomása alapján azzal gyanúsították meg, hogy szemérem elleni erőszakot követett el egy mohácsi általános iskolában. Az eset úgy derült ki, hogy az egyik gyereknél pszichés tüneteket vettek észre az orvosok, amikor pedig megvizsgálták, megállapította, hogy a gyerek életszerűen meséli el a molesztálást, tehát az nagy valószínűséggel megtörtént. A mohácsi tanár tagadja, hogy molesztálta volna tanítványait. Ha beigazolódik a rajztanár bűnössége, akár 10 év börtönbüntetést is kaphat.

15 éves lett az a magyar kislány, akit albán férfiak 14 hónapon át kényszerítettek prostitúcióra az olaszországi Vicenzában. A gyermek telefonon hívta fel édesanyját, aki egyből értesítette a hatóságokat. Az olasz újságokban Eleninek becézett lányt, egy idősebb nő tanította meg az évezredes mesterségre.

Az olasz La Republica című lap úgy értesült, hogy a magyar lány Budapest környéki településről származik és rossz anyagi körülmények között élt. A kislányt egy olasz szociális otthonban helyezték el, ahol vigyáznak rá.

Észak-Olaszországban, az utóbbi időben egyre több magyar lányt futtatnak. Idén márciusban dobtak ki például egy mozgó autóból egy 18 éves magyar lányt, aki nem élte túl a szándékosan előidézett balesetet. Ő is a testével kereste a pénz Itáliában.

A Blikket nemrég kereste fel a 29 éves Kósa Richárd. Elmondta, hogy melegpornófilmekben vállal szerepeket, majd röviden összefoglalta az elmúlt hetek eseményeit, amelyeknek főszereplője az 56 éves L. atya,  jászberényi esperes (pap, lelkész a keresztény vallásban) volt.

Hosszú évtizedek óta kettős életet élt az egyházfi, aki paptársai és a hívek előtt egyaránt eltitkolta homoszexualitását. A pap vidéki plébániájától messzire autózva keresett alkalmi szexpartnert, pénzért, de gyakran a jámborként megismert plébános fiatal fiú vendégeit a templomra nyíló paplakban látta vendégül. Talán még az 550 éves történelemmel bíró Jézus Neve ferences templomot is újra kell szentelni, hiszen egy fiú vallomása szerint Isten házában is létesített szexuális kapcsolatot férfiakkal.

“Két héttel ezelőtt Budapesten, a Nyugati téri aluljáróban várakoztam egy barátomra. Felfigyeltem egy emberre, aki a fiúkat nézegette, majd hozzám lépett, és megkérdezte: „Eljössz velem?” Fogalmam sem volt róla, hogy ki ő, és hogy hova megyünk. Csak annyit kért útközben, hogy majd ne botránkozzak meg.” – mondta a fiú.

A Blikk így folytatja tovább a megdöbbentő történetet: “Az atya a templom mellett állította le a kocsit, majd felvezette a fiút a paplakba, ahol sor került a homoszexuális együttlétre. Kósa szerint az esperes ekkor azt javasolta, hogy menjenek le a templomba. Így is tettek, és Kósa elmondása szerint az atya a kántor székében ülve orálisan kielégítette őt. Egy rövid városligeti séta után ismét a jászberényi paplakban kötöttek ki. Dolguk végeztével beszélgetni kezdtek, ám mivel az atya nem fizetette ki, a fiú elhatározta, hogy zsebében lévő telefonjával innentől rögzíti a beszélgetést. L. atya egyetlen pillanatra sem feledkezett meg arról, hogy titokban tartsa az egyház által tiltott homoszexualitását. A fiatalember lelkére kötötte: ha valaki kérdezi, mit keres nála, mondja azt, a csíksomlyói búcsúból ismerik egymást. Az idillnek azonban pár napon belül vége szakadt, és az atya megneszelte, hogy titka hamarosan kipattanhat. Néhány nappal ezelőtt elutazott a városból. A plébánián azt a tájékoztatást kaptuk, hogy az atya jelenleg ismeretlen helyen tartózkodik.”

 Részletek az említett titkos hangfelvételből:

– Kezdettől fogva tudtam, hogy meleg vagyok – hallatszik, amint a pap mesélt a fiúnak. – Már 5-6 éves koromból vannak olyan emlékeim, hogy tetszett ez a fiú, vagy jó volt vele lenni…
– És rólad nem is sejti senki a templomban? – kérdezte Kósa.
– Remélem, hogy nem… vigyázok nagyon – felelte az atya.
– De Isten csak nem büntet meg ezért, hogy meleg vagy!
– Ő teremtett ilyennek, attól még lehet valaki tisztességes és rendes.
 

Pár nappal azután, hogy a Blikk írt a meleg papról, a templomot felgyújtották, azonban nagyobb kárt nem okozott a templomban.

Clint Eastwood Lyon-ban

2009. október 19.

Clint Eastwood, a valaha élt legnagyobb és legjobb rendezők és színészek egyike tegnap érkezett meg a az először megrendezésre Lumiére Filmfesztiválra,  Franciaország  Lyon városába. A 79 éves Eastwood a filmes seregszemle díszvendége, és az idei életműdíj tulajdonosa is.

A hétvégi Olympique Lyon és FC Sochaux-Montbéliard bajnoki foci meccs népszerűsítésének céljából a mérkőzés kezdőrúgását a filmfesztivál sztárvendége, négy Oscar-díjas Clint Eastwood rúghatta.

Megszületetett Sebestyén Balázs fia

2009. október 19.

Tegnap, vagyis 2009. október 18-án, vasárnap hajnalban megszületett Sebestyén Balázs fia, Benett.

A népszerű, 32 éves műsorvezető  és felesége, Horváth Viktória (házasság: 2009 nyár) első gyermeke 3100 grammal és 53 centiméterrel látta meg a napvilágpt.

“Sebestyén Benett lett a neve. Tudomásunk szerint ebből a keresztnévből mindössze három van az országban.”

Fidel Castro szexőrült volt

2009. október 18.

Fidel Castro, Kuba diktátora (hivatalosan: 1976-2008) fiatalkorában falta a nőket. Egy családfakutató- írónő Ann Louise Bardach, aki sokáig kutatta a Castro család magánéleét azt állítja: legalább 11 gyermeket nemzett a politikus, ebből azonban csak kilencet vállal fel.

A hölgy kutatásaiból kiderült, hogy a 83 éves nagybeteg ex-politikusnak igen nagy volt a szexuális étvágya az ötvenes-, hatvanas években és valószínűleg több, mint 1000 nővel volt dolga. A dolog pikantériája, hogy a kommunista diktátor vezetéknevének jelentése „hűség”.

8000. látogató

2009. október 18.

Az elmúlt hetekben igencsak megnőtt a látogatóim száma. A hétvégén közel 1000 ember járt oldalunkon (csak vasárnap 588) és több száz komment érkezett.